spacer.png, 0 kB
Українська локалізаціяEnglish
English French German Italian Polish Russian Spanish Ukrainian

Casual photo

Спілкування

forum

On-Line news

Авторизация



Хто на сайті?

We have 26 guests online

banner

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday263
mod_vvisit_counterYesterday959
mod_vvisit_counterThis week2557
mod_vvisit_counterLast week8369
mod_vvisit_counterThis month12433
mod_vvisit_counterLast month24167
mod_vvisit_counterAll days6273567

Online Now: 20
Your IP: 18.188.95.170
MOZILLA 5.0,
UTC: 2024-11-13 07:14

spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
History of institute Print E-mail


 

Згідно наказу Міністерства освіти та науки України №188 від 13 березня 2002 року на базі факультету психолого-педагогічної профорієнтації і післядипломної освіти був створений Інститут дистанційного навчання директор – професор Кудін А.П.

В Інституті два відділи – навчально-підготовчий і відділ другої вищої освіти. Кожен відділ має декілька відділень: у навчально-підготовчому їх 6, у відділі другої вищої освіти – 3. Управлінське забезпечення в інституті здійснює дирекція, до складу якої входить електронний деканат і інформаційно-бібліографічний центр. Створена локальна мережа інституту, у якій завдяки програмному забезпеченню на сервері електронного деканату забезпечується управління підрозділами інституту, ведеться облік успішності, канцелярія. Інформаційно-бібліографічний відділ служить для збереження навчальних програм і курсів, відбору потрібної інформації, створення електронних підручників, хрестоматій і т.і. 

Організаційне забезпечення дистанційної форми навчання здійснюється через новостворений структурний підрозділ – кафедру дистанційних технологій навчання, яка займається розробкою методичного наповнення дистанційних технологій навчання в мережі Інтернет. До кафедри входить лабораторія тестування і моніторингу знань і лабораторія створення дистанційних курсів навчання, які оснащені необхідною комп’ютерною технікою. 

За один рік існування проведена велика робота по створенню іміджевої репутації Інституту: Інститут брав участь у Міжнародних виставках “Освіта-2003” і “Освіта-2004” (Київ), Всеукраїнській виставці “Київ молодий”, присвяченій Дню молоді (22 червня 2003 р.), Міжнародній конференції “ИТО-2002” і “ИТО-2003” (м. Москва), представляв Університет у Міжнародному Інституті ЮНЕСКО по інформаційним технологіям, брав участь у ряді науково-методичних семінарів і конференцій. Визначальний є прийняття Інституту до Навчально-наукового-виробничого комплексу вищих навчальних закладів України “Академії дистанційної освіти“, в рамках якого за Інститутом закріплюється напрямок роботи: “Реалізація системи безперервної освіти, що включає довузівську, подвійну вищу і післядипломну через дистанційну форму навчання”. Бере участь у міжнародному проекті «Deaf Workforce Education in Ukraine» університету Лойола коледж (США).

Виходячи із наявної кількості осіб, що охоплені не стаціонарною формою навчання в НПУ імені М.П.Драгоманова, великим накопленим досвідом по створенню навчально-методичних матеріалів, Інститутом розроблено три проекти: 

  1. Впровадження дистанційних технологій у навчальний процес на навчально-підготовчому відділі (2002-2004 рр.).
  2. Додаткова спеціальність для студентів старших курсів (2004-2005 рр.).
  3. Дистанційна форма навчання осіб, що бажають навчатись без відриву від виробництва або проживання (2005-2006 рр.).

Розпочато реалізацію першого проекту. Реконструйована структура і організація навчання на навчально-підготовчому відділі. Відповідно до Болонського процесу навчальний процес переведено на модульно-кредитну систему. Для її реалізації був створений навчально-програмний комплекс нового покоління – серверна система комп’ютерного тестування “Меркурій-2003”, яка дає можливість проводити модульно-рейтинговий контроль знань у мережах Інтернет\Інтранет одночасно з 1000 слухачами. Розпочата робота по розповсюдженню системи тестування “Меркурій-2003” у школах, які працюють в системі НПУ імені М.П.Драгоманова. Створена дослідна лабораторії на базі провідного ліцею м. Києва - Український гуманітарний ліцей Київського університету імені Тараса Шевченка, філії Інституту у м. Гадяч, м. Іванків та ін. Розпочата підготовка до підписання ряду міжнародних угод з українськими школами країн Європейського співтовариства (Українська загальноосвітня школа у м. Рига, Латвія). 

Завершується робота по створенню навчально-методичних комплектів (кейсів) з 8 шкільних предметів, до складу якого входить: базовий підручник, методичні рекомендації (навчальне видання), CD-компакт з допоміжними матеріалами, система контролюючих засобів на сервері, Web-сторінка в Інтернеті. Над створенням таких кейсів працюють колективи, до складу яких входять провідні викладачі університету, програмісти Інституту і Web-дизайнери з Академії образотворчого мистецтва і архітектури. Тепер слухачі навчально-підготовчого відділу мають можливість навчатись за сучасними навчальними технологіями: такий кейс отримує кожен слухач, він може користуватись мережею Інституту і має доступ до Інтернету. За цією системою навчання у 2002-2003 роках рекомендовано на навчання на 1 курс більше 200 випускників навчально-підготовчого відділу. 

Розпочата робота по другому проекту: оголошено набір студентів старших курсів на паралельне (дистанційне) навчання і отримання другої вищої освіти з непедагогічних спеціальностей. Це завдання має дуже важливе соціальне значення – дати майбутньому вчителеві два диплома, що дасть можливість соціально захистити молоду людину. Особливо, це важливо для сільських вчителів.

 

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інститут гуманітарно-технічної освіти :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та управління :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB